top of page

בציר 2000

בציר 2022

שלום! שמי איתמר אלפרין,

מאמן אישי&מנטור.

בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה מאיטליה,קורס מאמנים בבר אילן ( שנתיים ) ,הכשרות וכלים מתחום הגשטאלט, תיאטרון פלייבק פסיכודרמה,Survival Skill Facilitator,Odt Facilitator, מנחה סדנאות ומדריך יין בעל ניסיון ניהולי עשיר ומגוון בתחום עולם היין. אימון פרטני וקבוצתי עם נוער ובוגרים על הספקטרום בתפקוד גבוה מטעם המפת"ח, אימון לשינוי קריירה ובחירה/שינוי תחום לימוד (לפני תואר ראשון או במהלך הלימודים )

מנחה קבוצות ,מרצה בנושאים מגוונים (קואצ'ינג,מסעות בעולם ,יין )

בין השאר,אני משתמש בטבע ככלי אימוני

ניסיון חיי כלל מגורים במשך מספר שנים באיטליה ובאמריקה במהלכם צברתי והעשרתי את הידע שלי במגוון הכשרות רלוונטיות לתחום האימון ובעיקר , חידדתי את היכולות לסמוך על הידע והאינטואיציה ולעזור למתאמנת.ן למצוא את "היהלומים" שקיימים בכל אחד ואחד מאיתנו ואשר יכולים לעזור לנו להניע מהלכים חשובים בחיינו

beautiful-sunrise-top-mountain-lovcen-montenegro.jpg

החזון

שביל החיים ובשביל החיים

Life path coaching vision

בשביל החיים או Life Path Coaching הוא הגשמת החזון שלי שנולד מסיום של מסע ארוך וניסיון חיים מורכב, מרתק ומהנה. חייתי בין השאר 7 שנים באיטליה בהם למדתי פסיכולוגיה,פסיכודרמה,תיאטרון פלייבק, תרפיית גשטאלט ועוד. כל סוף הוא התחלה חדשה וכך חזרתי לארץ והמשכתי בסקרנות ובנחישות ללמוד ולחוות.

אימון הינו -בין השאר- תהליך שבו דרך מפגש בין אישי או קבוצתי ניתן להגיע ל"יהלומים" שיש בכל אחת ואחד מאיתנו. מסע של גילוי עצמי והעצמה מבוססת תוצאות פרקטיות בחיינו. אני מוקיר תודה על כך שהסתקרנת ומזמין אותך לפנות אליי בכדי שנוכל להתחיל לצעוד ולגלות להיכן "המצפן" שלך מכוון

man-woman-hikers-helping-each-other-climb-stone-sunset-mountains.jpg

עוצמה. יצירתיות. שותפות. תוצאות

קואצ'ינג ע"פ השקפת עולמי

כיצד אני רואה את המסע ומה מקומכם בסיפור?

תהליך עוצמתי ,יצירתי ,משותף ומכוון תוצאות המאפשר למתאמנים למצות את הפוטנציאל האישי והמקצועי שלהם וליצור שינוי חיובי ממוקד מטרה כל עוד הם חפצים בכך. תהליך זה הינו מוגדר בזמן ומבוסס על מערכת יחסים מקצועית בין המאמן למתאמן המושתת על הקוד אתי של לשכת המאמנים בישראל. אותה מערכת יחסים מקצועית מאפשרת למתאמן להסתייע בה בכדי להגדיר את חזונו, ייעודו וערכיו בכל תחום בחייו אותו בחר לקדם, לתרגם אותם ליעדים מוגדרים, לבנות תוכנית פעולה יישומית להגשמתם ולהוציאם לפועל. בממשק זה שבין המאמן למתאמן השותפות הינה פעילה ,כמעין ברית* בין שני שווים שמטרתם לענות על צרכיו של המתאמן. ברית* זו מכילה ארבעה יסודות: 1) הלקוח הינו יצירתי, בעל משאבים ,ושלם מטבעו 2) האימון מתייחס למכלול חייו של המתאמן 3) המתאמן הוא זה שקובע את האג'נדה 4) צרכיו של המתאמן הינם המהות של הברית*. לא, אני לא אנסה לשכנע אותך שאיש הברזל זה חובה או להתחיל להתאמן לתחרות ריצה...הכל תלוי "במצפן" שלך.

למה ברית? למה הסכם?

בכדי לעגן את מערכת היחסים בינינו אנו נפעל בשקיפות מלאה על פי ערכי הליבה של האימון האישי ולכן ישנם כמה נקודות שחשוב להתחייב עליהם : 

  • סודיות – האימון ניתן תחת שמירה על סודיות על פי כללי האתיקה של איגוד המאמנים הבין-לאומי. המאמן יקיים מפגשי הדרכה עם סופרוויז'ר מטעם אונ' בר אילן בהתאם לקוד האתי של לשכת המאמנים בישראל לשם התייעצות בסוגיית האימון וזו תישא אופי של "תיאור מקרה"  תוך שמירה על פרטיותו וכבודו של המתאמן התייעצות כזו לא תיחשב כחריגה מחובת שמירת הסודיות של המודרך ועל כן הוא מאשר בחתימתו על ויתור סודיות לטובת תהליך הסופרוויז'ן 

  • אפקטיביות האימון– על מנת למקסם את התהליך האימוני נדרש המתאמן להתחייב לביצוע משימות שונות בין המפגשים זאת בכדי לחבר בין המטרות שייקבעו על ידי המתאמן במהלך המפגשים לחיי היום יום.  

  • אחריות אישית על תוצאות התהליך – המתאמן מבין כי לא ניתן לערוב לתוצאות המצופות ולהגשמת המטרות אותן הציב. חתימה על מסמך זה מהווה הסכמה כי השגת התוצאות המצופות תלויה במכלול גורמים ואינה באחריות המאמן. 

  • תדירות המפגשים – ישנה משמעות רבה לקיום מפגשי האימון אחת לשבוע, בשעה ויום קבועים מראש. הפגישות יתקיימו במקום נעים, באווירה אינטימית ואישית ואו בפלטפורמה דיגיטלית כגון זום. באם המתאמן חש צורך ליצור קשר עם המאמן אזי במקרים אלו אשר לא סובלים דיחוי, ניתן לעשות זאת עד 22 בלילה. 

  • המאמן מתחייב לליווי אישי ולנאמנות לקידום מטרות המתאמן תוך כדי שימוש במשאביו ובכלים אשר רכש מניסיונו האישי תוך כדי גילוי אחריות ושמירה על הקוד האתי של לשכת המאמנים בישראל ובחו"ל(ICF/ILCC) המאמן יפעל לטובת המתאמן, בנאמנות ובמסירות.

 “…We cannot live in the past; it is gone. Nor can we live in the future; it is forever beyond our grasp. We can live only in the present. If we are unaware of our present actions, we are condemned to repeating the mistakes of the past and can never succeed in attaining our dreams for the future…”
S.G.Goenca

bottom of page